Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Būvniecības instrumentu kaste ar Mad Mattr gudro plastilīnu

Kods: 220-800

Zīmols: Mad Mattr

Tiklīdz būsi paņēmis rokās Mad Mattr gudro plastilīnu, tā negribēsi likt to nost! Šajā komplektā turklāt ietilpst 20 būvniecībai nepieciešami rīki, lai realizētu vistrakākās idejas un būvētu dažādas ēkas. Lieliska rotaļlieta, kas attīsta ne tikai pirkstu sīko muskulatūru, bet arī krāsu izpratni, formas un, protams, der arī prāta nomierināšanai! Turklāt ļaus celt, plānot un mek
Prece šobrīd nav pieejama
34.99 EUR
  • < >
Tiklīdz būsi paņēmis rokās Mad Mattr gudro plastilīnu, tā negribēsi likt to nost! Šajā komplektā turklāt ietilpst 20 būvniecībai nepieciešami rīki, lai realizētu vistrakākās idejas un būvētu dažādas ēkas.
Lieliska rotaļlieta, kas attīsta ne tikai pirkstu sīko muskulatūru, bet arī krāsu izpratni, formas un, protams, der arī prāta nomierināšanai! Turklāt ļaus celt, plānot un meklēt risinājumus. 
Nesatur glutēnu, toksīnus, kazeīnus un ir īpaši radīts, lai tas nekad neizžūtu. Pieejami arī dažādi rīki tā veidošanai gan atsevišķi, gan komplektos!
Komplektā ietilpst formiņas dažādu klucīšu veidošanai, nazītis, zāģītis un sarkanas, un zilas krāsas Mad Mattr masa pa 140 g no katras krāsas.