Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Mežonīgi" (Just wild)

Kods: 2209002

Zīmols: Helvetiq

Lūsis, lācis, vilks vai kalnu āzis: izvēlies savu dzīvnieku un gudri noliec kārtis, lai paplašinātu un aizsargātu savu teritoriju. Šajā mežonīgajā spēlē četrām apdraudētajām sugām ir jāsadala teritorija, novietojot kārtis tā, lai aizšķērsotu ceļu pretiniekam un nodrošinātu savas sugas izdzīvošanu. Mežonīgi ir vienkārša, bet gudra stratēģijas spē
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >

Lūsis, lācis, vilks vai kalnu āzis: izvēlies savu dzīvnieku un gudri noliec kārtis, lai paplašinātu un aizsargātu savu teritoriju. Šajā mežonīgajā spēlē četrām apdraudētajām sugām ir jāsadala teritorija, novietojot kārtis tā, lai aizšķērsotu ceļu pretiniekam un nodrošinātu savas sugas izdzīvošanu.

Mežonīgi ir vienkārša, bet gudra stratēģijas spēle: rēķini līdzi, vēro kārtis savā rokā, lai nosegtu citu spēlētāju kārtis, vai novieto kārti ar attēlu uz leju, lai paplašinātu mežu un izveidotu jaunu iekarojumu teritoriju. Visbeidzot, esi pirmais, kas nosargā savu teritoriju, gudri novietojot kārtis, lai aizsargātu savas sugas mazuļus. Ideāla spēle matemātiskiem prātiem, loģiskās domāšanas un stratēģijas attīstīšanai. Palīdzēs bērniem iemācīties rēķināt un kalkulēt līdzi, lai paredzētu nākamos pretinieka gājienus un plānotu savējos.
Kā spēlēt šo spēli video skaties šeit! Bet spēles noteikumus latviski meklē šeit

Spēle izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem.

Ieteicamais vecums 8-99 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 20 min.

 

 

 

Ieteicamais vecums 5 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 30 min