Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Modarri Pro C1 Concept Deluxe Single

Kods: MOD1160-01

Zīmols: Modarri

Ar šo pamanāmo sacīkšu auto vari demonstrēt augstāko pilotāžu savās trasēs ar paša radītu auto :) šis ir īpaša koncepta auto, kurš pateicoties īpašai tehnoliģijai nodrošina vēl labāku saķeri ar ceļu, padarot auto vēl ātrāku un vēl veiklāku, lai veiktu trikus un manevrētu par visiem 360 grādiem. Katrs auto sastāv no 11 detaļām, kuras sasvtarp
Prece šobrīd nav pieejama
26.99 EUR
  • < >

Ar šo pamanāmo sacīkšu auto vari demonstrēt augstāko pilotāžu savās trasēs ar paša radītu auto :) šis ir īpaša koncepta auto, kurš pateicoties īpašai tehnoliģijai nodrošina vēl labāku saķeri ar ceļu, padarot auto vēl ātrāku un vēl veiklāku, lai veiktu trikus un manevrētu par visiem 360 grādiem.

Katrs auto sastāv no 11 detaļām, kuras sasvtarpēji kombinējamas ar citām Modarri auto. Šajā komplektā papildus ir iekļautas 2 virsbūves detaļas ar kurām iespējamas neskaitāmas kombinācijas. Turklāt pateicoties tās īpašajai konstrukcijai auto var saksrūvēt minūtes laikā, netērējot laiku meklējot noklīdušās detaļas - skrūves ir integrētas auto korpusā.

Auto ir gluži kā īsts - tam ir stūres mahānisms un amortizācija, un  īstas metāla detaļas. Kā jau īstam auto, detaļām ir izmantota divpakāpju krāsošanas tehnoloģija, kas piešķir automašīnai žilbinošu un izturīgu apdari. 

Ietilpst:etilpst:

  • 13 savstarpēji maināmas detaļas
  • skrūvgriezis