Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Modarri Pro X1 Drift Deluxe Single

Kods: MOD1132-01

Zīmols: Modarri

Iedvesmojušies no itāļu sacīkšu automašīnām, Modarri radītāji izveidojuši šo modeli, lai tu varētu demonstrēt augstāko pilotāžu savās trasēs ar paša radītu auto :) Auto īpašais tehniskais risinājums ļauj veikt trikus un manevrēt par visiem 360 grādiem, neatraujot roku no auto. Auto ir gluži kā īsts - tam ir stūres mahānisms un amortizācija, un 
Prece šobrīd nav pieejama
26.99 EUR
  • < >
Iedvesmojušies no itāļu sacīkšu automašīnām, Modarri radītāji izveidojuši šo modeli, lai tu varētu demonstrēt augstāko pilotāžu savās trasēs ar paša radītu auto :)

Auto īpašais tehniskais risinājums ļauj veikt trikus un manevrēt par visiem 360 grādiem, neatraujot roku no auto. Auto ir gluži kā īsts - tam ir stūres mahānisms un amortizācija, un  īstas metāla detaļas. Kā jau īstam auto, detaļām ir izmantota divpakāpju krāsošanas tehnoloģija, kas piešķir automašīnai žilbinošu un izturīgu apdari.

Katrs auto sastāv no 11 detaļām, kuras sasvtarpēji kombinējamas ar citām Modarri auto. Šajā komplektā papildus ir iekļautas 2 virsbūves detaļas ar kurām iespējamas neskaitāmas kombinācijas. Turklāt pateicoties tās īpašajai konstrukcijai auto var saksrūvēt minūtes laikā, netērējot laiku meklējot noklīdušās detaļas - skrūves ir integrētas auto korpusā.

Ietilpst:

  • 13 savstarpēji maināmas detaļas
  • skrūvgriezis