Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

CrayonRocks Rubeez mākslas komplekts

Zīmols: CrayonRocks

Komplekts radošām izpausmēm, kurā ietilpst  8 trafareti, un  kvidējais krītiņu komplekts. Trafereti paredzēti novietošanai zem papīra lapas, krāsojot pa virsu ar krītiņu uz lapas veidojas grafisks fons. Savukārt krītiņu komplektā līdztekus 8 krāsām ir pievienoti arī pasteļu toņi. Būs piemērots lielākiem bērniem, kuri jau apguvuši pamatkrāsas, lai iepazīstinātu tos ar
Prece šobrīd nav pieejama
23.99 EUR
  • < >
Komplekts radošām izpausmēm, kurā ietilpst  8 trafareti, un  kvidējais krītiņu komplekts.
Trafereti paredzēti novietošanai zem papīra lapas, krāsojot pa virsu ar krītiņu uz lapas veidojas grafisks fons. Savukārt krītiņu komplektā līdztekus 8 krāsām ir pievienoti arī pasteļu toņi. Būs piemērots lielākiem bērniem, kuri jau apguvuši pamatkrāsas, lai iepazīstinātu tos ar krāsu niansēm.

Nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, taču pastāv aizrīšanās riski, tādēļ bērniem līdz 3 gadu vecumam šos krītiņus lietot tikai vecāku uzraudzībā.

P.s. Ar šiem krītiņiem var zīmēt arī uz apģērba. Atliek tikai uzzīmēt, pārklāt ar cepamo papīru un ar gludekli piegludināt. Tad šādi izveidota māksla uz apģērba ir pat mazgājama veļasmašīnā līdz 40 grādu temperatūrai.