Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Vidējā varavīksne (10700)

Kods: GR10700

Zīmols: Grimms

Varavīksnes tunelis ir universāla rotaļlieta.To var krāmēt vienu uz otra, iekš otra, izmantot dažādos veidos - kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas pārsteidzošas skulptūras. Vidējā varavīksne sastāv no 6 varavīksnes lokiem - šajā gadījumā krāsota košas pamatkrāsās un faktūrā
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
27.49 EUR
  • < >
Varavīksnes tunelis ir universāla rotaļlieta.To var krāmēt vienu uz otra, iekš otra, izmantot dažādos veidos - kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas pārsteidzošas skulptūras. Vidējā varavīksne sastāv no 6 varavīksnes lokiem - šajā gadījumā krāsota košas pamatkrāsās un faktūrā, kas ar rokām apstrādāta līdz gludai ar augu bāzes krāsu.

Materiāls: liepa, augu bāzes eļļa, bez toksiskām vielām.
Izmērs: lielākā pusloka platums 17,5 cm
Vecums: 0+

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.