Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Saliekamā lauku sēta

Kods: MD13700

Zīmols: Melissa & Doug

Ataisāma/aizverama ferma divos stāvos.  Komplektā ietilpst arī  7 fermas dzīvnieki un aplociņš. Šī rotaļlieta ir izcili piemērota dažādām pedagoģiskām nodarbēm - gan atmiņas treniņam, gan sīkās motorikas attīstībai, lomu spēlēm. Šo rotaļlietu iecienījuši vecāki, kas savu bērnu audzina saskaņā ar Montessori pieeju un prot to prasmīgi pielāgot dažādām Lauku
Prece šobrīd nav pieejama
81.99 EUR
  • < >

Ataisāma/aizverama ferma divos stāvos.  Komplektā ietilpst arī  7 fermas dzīvnieki un aplociņš. Šī rotaļlieta ir izcili piemērota dažādām pedagoģiskām nodarbēm - gan atmiņas treniņam, gan sīkās motorikas attīstībai, lomu spēlēm. Šo rotaļlietu iecienījuši vecāki, kas savu bērnu audzina saskaņā ar Montessori pieeju un prot to prasmīgi pielāgot dažādām Lauku sētas rotaļām. 

Šāda lauku sēta bija arī mūsu ģimenē, Klāss to saņēma uz 3 gadu dzimšanas dienu un ar to spēlējās reāli vismaz līdz skolas laikam, ja pat ne ilgāk - ļoti kvalitatīva, izturīga un bija patiešām viena no rotaļlietām, kas bija aktuāla ļoti ļoti ilgu laiku dažādos attīstības posmos visdažādākajām nodarbēm.

Rokturīši palīdzēs paņemt to līdzi, lai kur jūs dotos.

Izmērs saliktā veidā: 34 cm x 26 cm x 17 cm