Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Atmiņas spēle "Meža zvēriņi" somiņā

Kods: PTC655

Zīmols: Petit Collage

Atmiņas spēle, kur 12 dzīvniekiem jāatrod pārītis, sagādā ne vien prieku lieliem un maziem, bet arī lieliski trenē atmiņu un vērību. Lūko nu atrast un atcerēties! Lieliska atmiņas spēle gan maziem, gan lieliem, kur svarīgākais pamanīt un atcerēties detaļas, būt acīgam.  Būs piemērota arī mazākiem spēlētājiem, jo gabaliņu foni veidoti dažādās krāsās, lai mazliet atvieglotu to paturēšanu
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
11.99 EUR
  • < >
Atmiņas spēle, kur 12 dzīvniekiem jāatrod pārītis, sagādā ne vien prieku lieliem un maziem, bet arī lieliski trenē atmiņu un vērību. Lūko nu atrast un atcerēties! Lieliska atmiņas spēle gan maziem, gan lieliem, kur svarīgākais pamanīt un atcerēties detaļas, būt acīgam.  Būs piemērota arī mazākiem spēlētājiem, jo gabaliņu foni veidoti dažādās krāsās, lai mazliet atvieglotu to paturēšanu prātā. Noderēs kā izziņas materiāls arī pavisam mazajiem vienkārši meklējot saderīgos pārīšus starp visiem atklātiem kauliņiem.
Komplektā 24 attēlu kartītes, kas veido 12 pārīšus.
Izgatavota no pārstrādāta kartona, drukāta ar augu izcelsmes krāsām, noglabāta ērtā auduma somiņā, kuru būs parocīgi paņemt līdzi ceļā.