Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Outfoxed"

Zīmols: Brain games

"Outfoxed" ir aizraujoša ģimenes sadarbības spēle, kurā spēlētāji iejūtas detektīvu lomās un mēģina noskaidrot, kura no aizdomās turamajām lapsām ir bijusi negantniece un nozagusi Taukles kundzes dārgo un gardo kūku, pirms tā ir iemukusi alā! Būs interesanti gan maziem, gan lieliem! Spēlētāji pēc kārtas met kauliņus ar simboliem, lai meklētu norādes vai atklātu aizdomās turamos.
Prece šobrīd nav pieejama
24.99 EUR
  • < >

"Outfoxed" ir aizraujoša ģimenes sadarbības spēle, kurā spēlētāji iejūtas detektīvu lomās un mēģina noskaidrot, kura no aizdomās turamajām lapsām ir bijusi negantniece un nozagusi Taukles kundzes dārgo un gardo kūku, pirms tā ir iemukusi alā! Būs interesanti gan maziem, gan lieliem!

Spēlētāji pēc kārtas met kauliņus ar simboliem, lai meklētu norādes vai atklātu aizdomās turamos. Kad uz visiem trīs kauliņiem ir izmesti vienādi simboli, spēlētājs veic vienu no darbībām: pārvieto savu detektīva figūriņu pa laukumu, lai atrastu norādes par patieso noziedznieku, vai atklāj divas aizdomās turēto kārtis, lai pārbaudītu, vai iepriekš iegūtās norādes atbilst attēlam uz kādas no kārtīm. Ja ar trīs mēģinājumiem spēlētājam neizdodas izmest vienādus simbolus uz visiem kauliņiem, lapsa pārvietojas pa celiņu tuvāk izejai. Spēlētāji uzvar gadījumā, ja, balstoties uz iegūtām norādēm, īstais noziedznieks tiek apsūdzēts pirms nokļūšanas līdz izejai.

Spēle lieliski māca bērniem komunicēt savā starpā, lai izlemtu, kurš ko savā gājienā darīs, un vai ir atklāts pietiekami daudz pazīmju, lai saprastu, kura no visām lapsām ir vainīga. Tās izspēlei vajadzīgas vien 15 minūtes.

Vecums: no 5 g.

Ilgums: 15 min

Spēlētāju skaits: 2 - 4

Noteikumu valoda: LV, LT, EE