Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Saboteur Forest"

Kods: 19070LS2010

Zīmols: Brain games

''Saboteur Forest'' - tie ir jauni piedzīvojumi jau zināmajā „Saboetur” pasaulē. Meža otrā pusē atrodas sen aizmirstas raktuves, kuras jūs esiet nolēmuši atrast! Jums jāsasauc savs rūķu klans un jādodas iekšā mežā. Tikai kopā jūs spēsiet pārvarēt šķēršļus, izbēgt no lamatām un troļļiem, kā arī atrast vērtīgos dārgumus! Tomēr uzmanieties no pū
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
27.99 EUR
  • < >

''Saboteur Forest'' - tie ir jauni piedzīvojumi jau zināmajā „Saboetur” pasaulē. Meža otrā pusē atrodas sen aizmirstas raktuves, kuras jūs esiet nolēmuši atrast! Jums jāsasauc savs rūķu klans un jādodas iekšā mežā. Tikai kopā jūs spēsiet pārvarēt šķēršļus, izbēgt no lamatām un troļļiem, kā arī atrast vērtīgos dārgumus! Tomēr uzmanieties no pūķa un pieskatiet pārējos sava klana biedrus, jo viņiem var būt pašiem savas intereses! 

Spēlētāji izspēlē kārti aiz kārts, lai izveidotu ceļu cauri mežam. Troļļi bloķēs jūsu ceļu, un slazdi liks jums zaudēt kārtis. Lai pārvarētu šķērsļus, jums vajadzēs pareizos rīkus. Spēlētāju mērķis ir pārvietot savus rūķus pa četrām takām, līdz viņi sasniegs raktuves, kur viņi varēs paņemt dārgumus. Raunda beigās iegūto sadala: katrs klana loceklis saņem godīgu daļu, taču viens no rūķiem strādā tikai, lai gūtu labumu sev, bet cits ir pretinieku klana dalībnieks! Uzvarēs spēlētājs, kuram izdosies savākt visvairāk dārgumu (uzvaras punktu) divu raundu laikā.

Vecums: no 10 g.

Ilgums: 30 -60 min

Spēlētāju skaits: 3 - 9

Noteikumu valoda: LV