Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Grāmatplaukts / Irma Kalniņa. "Pie galda!"
Irma Kalniņa. "Pie galda!"
Zīmols: Made in Latvia
16.99 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
 Klajā nākusi etiķetes speciālistes Irmas Kalniņas grāmata bērniem “Pie galda”, kas draudzīgā un interesantā veidā iepazīstina bērnus ar etiķetes pirmsākumiem un galda kultūras pamatprincipiem. Tā paredzēta bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem.
Grāmata veidota tā, lai bērns gūtu ieskatu etiķetes pirmsākumos, saprastu tās nozīmi arī šodien, uzzinātu, kāpēc ir svarīgas labas manieres un kā tās būs noderīgas. Iepazīstot dažādas situācijas un izpētot krāšņās ilustrācijas grāmatā, bērns iemācīsies pareizi uzklāt galdu, tikt galā ar sarežģītiem ēdieniem un, aizejot ciemos vai uz restorānu, jutīsies pārliecināts un ar prieku pieņems labas uzvedības noteikumus. Vislielākā šīs grāmatas vērtība būs tad, ja tajā sniegtās zināšanas vecāki apgūs kopā ar bērniem, būs viņiem par paraugu un laba uzvedība pie galda kļūs par ģimenes ikdienu.
 
Irma Kalniņa: ”Sapratne par to, kā rīkoties konkrētā situācijā, kā veidot attiecības ar cilvēkiem, kā risināt problēmas un gūt pārliecību par ikdienišķām prasmēm, veido bērna personību un ietekmē viņa ētikas un morāles vērtības, labas uzvedības un komunikācijas principus ne tikai ģimenē, bet arī sabiedrībā.”
 
Grāmatas vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Reinis Pētersons, kurš ar krāšņām ilustrācijām tik sarežģītu tēmu padarījis bērniem interesantu, saistošu un saprotamu.
 
Grāmata tapusi  izdevniecībā ”DROŠI un KOŠI”, kas izstrādā un rada izglītojoša satura grāmatas bērniem.

Web Statistics
Pievienots grozam...