Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Kupelītes / Apavi nopietniem soļiem
Pirmie solīši ir tik īpaši, rūpes par mazuļa kājiņas komfortu milzīgi svarīgas. Bet nepaiet ilgs laiks un mazais rāpotājs-čāpotājs jau kļuvis par visai neatkarīgu pētnieku un zinātkāri solīši aizdip te un tur. Taču apavi arī šajā periodā jāizvēlas ar ne mazāku rūpību, jo kārtīgam skrējienam nepieciešami kārtīgāki apavi. Tiem arvien vēl jābūt viegliem un elastīgiem, tomēr būtu jābūt daudz izturīgākiem, pamatīgāk jāpasargā mazā kājotāja kājeles no savainojumiem un aukstuma, jo tām tiek uzticēti daudz vairāk soļi, daudz lielāki attālumi un tātad arī pamatīgāka slodze un lielāka atbildība.

Sekojot šiem kritērijiem un atceroties foršos pirmos apaviņus no LittleBlueLamb, lūkojāmies pēc apaviņiem, ko vilkt kājās, kad Robins bija izaudzis no mīksto zolīšu kurpītēm... un neko neatradām. Līdz pat tādam izmisumam, ka vienojāmies ar bērndārza audzinātāju, ka Robins arī tur drīkst staigāt zeķītēs, jo mums vienkārši nav, ko vilkt kājās...

Un tad mūs iepriecināja jau iemīļotie sadarbības partneri, tie paši LittleBlueLamb, ar savu jauno bērnu apavu līniju, kas paredzēta nopietnākiem soļiem, bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam (jeb no 23. līdz 27. izmēram pēc EU standartiem). Grūti izteikt, cik bijām priecīgi satraukti gaidot paraugus! Un cik sajūsmināts bija Robins par jaunajiem apaviem, gandrīz čučēt jāiet bija ar visiem puszābaciņiem :) Skriešiem pa māju šurp un turp un tikai sauc: "Forši!" - no visas sirds, nebijām nekad redzējuši, ka viņš tā priecātos par kādiem apaviem. Satrauktu sirdi gaidījām, ko gan par šiem apaviem teiks mūsu galvenā eksperte Klaudija Hēla. Un viņa teica tieši to pašu, ko Robins: "Forši!" :) Vēl papildinot savu komentāru, ka šie apaviņi ir super elastīgi un viegli. Un kas nav mazsvarīgi, tie ir arī paplati, līdz ar ko būs labs risinājums tiem mazuļiem, kuri mūždien nespēj atrast apaviņus savai raženajai peciņai :)

Apavi izgatavoti no ādas (atsevišķi modeļi ir no ādas aizvietotāja, bet tos savās izvēlēs neiekļaujam un kā ikdienas apavus nepiedāvāsim), oderēti ar ādiņu un tiem ir elastīga gumijas zolīte. Tie ir roku darbs un kvalitātē neatpaliek no mīksto zolīšu kurpītēm, par kurām esam saņēmuši tik daudz labu atsauksmju.

Tad nu skriesim šajos apaviņos kopā :) Jums atliek vien izvēlēties, kuri meiteņu vai puiku modelīši jūs uzrunā.

Kurpītes pieejamas no 23. līdz 27. EU izmēram. Iekšzoles garums cm ir sekojošs:

06 - 23. izmērs 14.6 cm

07 - 24. izmērs 15.2 cm

08 - 25. izmērs 15.8 cm

09 - 26. izmērs 16.6 cm

10 - 27. izmērs 17.4 cm


Web Statistics
Pievienots grozam...