Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Lietiņas mājām / Miedziņam un atpūtai / Bērnu krēsliņš Baluu (Rainbow (krēmkrāsas))
Bērnu krēsliņš Baluu (Rainbow (krēmkrāsas))
Zīmols: Jané
98.00 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Jaunais Jane Baluu krēsliņš dabiski iešūpojas no bērna paša kustībām. Bērns pats ar savu svaru un kājām var sevi iešūpināt un ieaijāt miegā vai nomierināt, izproto kustības cēloni un to kontrolējot. Mūsu bērniem tas patiesi patika un labā omā viņi bija iemanījušies kārtīgi kustināt kājeles, lai krēsliņš iešūpotoes gluži kā bērnu rodeo versija :)

Baluu krēsliņam ir 3 slīpuma pozīcijas un komplektā jau nāk rotaļu bamperītis. Tam ir noņemams un veļas mašīnā mazgājams pārvalciņš. Karkass ir no alumīnija, tādēļ tas ir ļoti viegls un izturīgs, saliekas ļoti kompakti, pilnīgi plakans un līdzi paņemams ir jebkur.

Izmērs: 85x43x12 (saliktā veidā)
Svars: 3,2 kg
Piemērots: no dzimšanas līdz 9 kg
__________

Tiešī šada veida krēsliņu bijām izvēlējušies saviem bērniem, kad pārrunājām bērnu atpūtas krēsliņu lietderību ar mūsu uzticamo padomdevēju Klaudiju Hēlu. Viņa kopumā sacīja, ka bērnam nevajadzētu pavadīt daudz laika krēsliņā, jo tas kavē dabisku attīstību, jo ierobežo iespējas kustēties. Taču mēs vienojāmies, ka arī mammai šad tad gribas ieskriet dušā vai paēst vakariņas kopā ar vīru abiem vecākiem sēžot pie galda un turot rokā gan dakšiņu, gan nazīti :) Tādēļ sēdeklītis noteikti noder, kad mazulis nav ar mieru atrasties gultiņā vai uz grīdas, bet grib būt vecāku tuvumā. Ļoti ērti bija to arī paņemt līdzi uz laukiem, kur grīda dēļ krāsns un citām bīstamām vietām nebija vienmēr bērnam draudzīga. Līdz ar to mūsu pieredze ir super poriztīva ar šāda veida krēsliņu un esam priecīgi, ka tagad tāds ir arī Jane zīmolam par tik draudzīgu cenu!

Web Statistics
Pievienots grozam...