Sākums / Jaunumi / Dažos plauktos pa jaunumam
Dažos plauktos pa jaunumam [24.8.2012]
Mēs pamazām šiverējam un iejūtamies jaunajās telpās. Un papildinām plauktus. Dažos ir šādi tādi jaunumi, kurus būtu vērts izcelt. 

Grāmatplauktā ir vairākas jaunas grāmatas. Taisnību sakot tās visas nemaz nav jaunas, tomēr dažas no tām iepriekš mūsu plauktā nebija - nu ir. Pati jaunākā, kas vēl gluži silta no tipogrāfijas, ir "Diktators" - tā raitās dzejoļu rindās stāsta par mazo diktatoru, kas reizēm pamostas ikvienā (tiešām? nu nez, manējie ir tīrie eņģeļi :) ) bērnā.

Vēl koši un krāsaini jaunumi (jebšu classic is back) ir atrodami cepurīšu plauktā - tur gan lielo un mazo pīņu micītes, gan krāsainās kokvilnas cepurītes, kas piemērotas kā reizi šādām mānīgām atvasaras dienām... Un ir savestas lacītes - gan slavenās plastikāta, gan mīlīgās kokvilnas. Ir jauni dizainiņi un plašāka izvēle. Es gan atvainojos, ka visas nav iznācis safotogrāfēt vēl - uz vietas veikalā ir vairāk gan.

Vēl vērts atgādināt, ka Obumbas ir atkal pilni toverīši. 

Un mūsu klāstā parādījušies slingi, kas pa ķepai ikvienai mammai, pat tādai, kā es, kura uz siešanas darbiem nav morāli gatava. 


Web Statistics
Pievienots grozam...