Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Slingi

Kā jau dabiskas bērna attīstības piekritēji, mēs diezgan stingri iestājamies pret ķengursomām, taču, ieklausoties daudzu fizioterapeitu ieteikumos, atbalstām bērniņa nēsāšanu lakatā vai slingā. Slings var tikt izmantots jau uzreiz pēc mazuļa piedzimšanas, tā ne tikai atvieglojot mammas rūpes par maziņo, bet arī bērniņš turpina būt tuvāk mammai, turpina klausīties tik pazīstamos sirdspukstus, just mammas smaržu un baudīt nepastarpinātu ķermeņa klātbūtni - tā jūtoties mierīgāk un drošāk. Un ne jau tikai mammām slings ir domāts, mūsdienās arvien vairāk uzsveram tēva lomu bērna audzināšanā, tostarp nozīme ir arī tēta īstam tuvumam (jā, jā ķermeņa kontaktam) :) Ne velti galvenais modelis ar šiem slingiem ir tieši vīrietis. Jāatzīst, ka ir taču tik skaisti un bezgala mīļi redzēt tēti ar mazuli, tik cieši vienu otram klāt. Taču ne tikai kontaktam ir svarīga loma-svarīgi ir arī pareizi bērnu tajā siet, lai būtu ne tikai ergonomiski vecāku mugurām un pleciem, bet arī pašam bērniņam. Tādēļ visiem mūsu piedāvātajiem slingiem internetā atrodamas video pamācības ar ieteikumiem un pamācībām slinga siešanā, ļoti saprotamām video pamācībām vairākiem siešanas variantiem. Slingā mazuli ir iespējams siet vairākos veidos, taču bērniņš katru reizi ieliekams vienādi, līdz ar to - nelielas praktiskās iemaņas, amats rokā un bērniņa nēsāšanā slingā vairs nesagādā ne raizes, ne rūpes.  Jebkuram slingam ļoti svarīgs Lasīt vairāk >
Kā jau dabiskas bērna attīstības piekritēji, mēs diezgan stingri iestājamies pret ķengursomām, taču, ieklausoties daudzu fizioterapeitu ieteikumos, atbalstām bērniņa nēsāšanu lakatā vai slingā. Slings var tikt izmantots jau uzreiz pēc mazuļa piedzimšanas, tā ne tikai atvieglojot mammas rūpes par maziņo, bet arī bērniņš turpina būt tuvāk mammai, turpina klausīties tik pazīstamos sirdspukstus, just mammas smaržu un baudīt nepastarpinātu ķermeņa klātbūtni - tā jūtoties mierīgāk un drošāk. Un ne jau tikai mammām slings ir domāts, mūsdienās arvien vairāk uzsveram tēva lomu bērna audzināšanā, tostarp nozīme ir arī tēta īstam tuvumam (jā, jā ķermeņa kontaktam) :) Ne velti galvenais modelis ar šiem slingiem ir tieši vīrietis. Jāatzīst, ka ir taču tik skaisti un bezgala mīļi redzēt tēti ar mazuli, tik cieši vienu otram klāt.
Taču ne tikai kontaktam ir svarīga loma-svarīgi ir arī pareizi bērnu tajā siet, lai būtu ne tikai ergonomiski vecāku mugurām un pleciem, bet arī pašam bērniņam. Tādēļ visiem mūsu piedāvātajiem slingiem internetā atrodamas video pamācības ar ieteikumiem un pamācībām slinga siešanā, ļoti saprotamām video pamācībām vairākiem siešanas variantiem. Slingā mazuli ir iespējams siet vairākos veidos, taču bērniņš katru reizi ieliekams vienādi, līdz ar to - nelielas praktiskās iemaņas, amats rokā un bērniņa nēsāšanā slingā vairs nesagādā ne raizes, ne rūpes. 

Jebkuram slingam ļoti svarīgs kritērijs ir auduma elastība. 
Jo mazāk audums stiepjas garenvirzienā, jo labāk, tādēļ trikotāžas slingus nereti novērtē kā sliktākus un speciālisti mēdz kritizēt. Taču visi slingi nav vienādi - gudri radīts trikotāžas slings var būt ne mazāk kvalitatīvs kā austie, bet būt patīkamāks un piemērotāks lietotājam, jo ir vienkāršāk lietojams un universālāks izmēros. Kvalitatīvam trikotāžas slingam ir neliela elastība, kas nodrošina to, ka bērns atrodas drošībā, valkātājam nav pārlieku liela slodze, kā arī tas ir vienkārši lietojams.


Kopšana:

Atlasīti 1 no 1