Sākums / Jaunumi / Jane Gravity ADAC testa rezultāti
Jane Gravity ADAC testa rezultāti [19.6.2018]
Jane Gravity ir viens no advancētākajiem sēdeklīšiem savā kategorijā Eiropā,ar iSize R129 sertifikāciju. Testos tas ir atzīts ar norādi "Zems traumu risks frontālā sadursmē", "Zems nepareizas instalācijas risks" un "Izcila sēdeklīša konstrukcijas kvalitāte", kas norāda uz šī krēsliņa lieliskajām īpašībām. 
 
Lūk, fragments no ADAC testa:
 
SAFETY
 
- Low risk of injury in a head-on collision
- Safety harnesses are properly guided
- The child’s seat is stable in the vehicle
 
USABILITY
 
- Low risk of defective installation
- Easy seat installation
- Instructions and warnings that are easy to understand
 
ERGONOMICS
 
- Well padded
- Good seat position
- Good amount of space available
 
CLEANING / PROCESSING
 
- Machine-washable
- Upholstery easily removable
- Very good construction

Taču kā viens no nedaudzajiem trūkumiem (līdzās atmuguriskajiem sēdeklīsiem raksturīgām iebildēm par pārāk lielu izmēru, sliktu redzamību pa priekšējo logu utt., kam īsti nav vērts pievērst uzmanību, jo šādas atzīmes saņem teju visi sēdeklīši, kas izmantojami atmuguriski ilgāk), minēta toksisko vielu klātbūtne, kas pārsniedz Eurotest testā uzrādītās. Ar mums momentā sazinājās Jane rūpnīcas pārstāvji un informēja, ka visos testos, kas veikti pirms un pēc ADAC testa, šādu vielu klātbūtne nav konstatēta un visas ķīmiskās vielas ir pieļaujamajās normās tuvu minimālajai robežai. Taču ADAC testa iespaidā Jane ir veikuši vairākas papildu pārbaudes, turklāt 6 papildus testus obligāti prasītajiem. Tie veikti neatkarīgās Eiropas laboratorijās: - SGS, viena no pasaules līderēm testos un sertifikācijā; - TUV, starptautiska organizācija, kas izvērtē un sertificē drošības aspektus, tostarp šo testu bieži redzam dažādām bērnu precēm. Visi testu rezultāti norāda, ka Jane Gravity sēdeklītī NAV atrodams paaugstināts daudzums ar kaitīgām ķimikālijām. Lai jums nebūtu šaubu, visi šie rezultāti ir publicēti internetā, lai ikviens patērētājs var pārliecināties par sēdeklīša drošību.

1. SGS report no. TR1321521 (18 May 2018). Test sample: Gravity cushion insert and shoulder protector.
2. SGS report no. TR1305049 (17 May 2018). Test sample: full Gravity upholstery.
3. TÜV report no. 0164127713a001 (15 May 2018). Test sample: shoulder protector.
4. SGS report no. CANEC1808069301 (8 May 2018). Test sample: memory foam for the headrest.
5. TÜV report no. 0164126644a001 (4 May 2018). Test sample: fabrics.
6. SGS report no. GZHL1804016634IP (4 May 2018). Test analysis: glue.
 
Jane regulāri veic arī neobligātas iekšējās kontroles pārbaudes un izvirza augstākus standartus kā likumā noteiktie, lai būtu pārliecināti, ka klienti saņem iespējami labākos produktus. Ja nepieciešami papildus testu rezultāti vai reporti par iepriekš veiktiem testiem, lūdzam sazināties ar mums un palūgsim tos ražotājiem.

Jane ražotnē ir arī atsevišķs sadursmes simulators, kurā regulāri tiek pārbaudīti autokrēsliņi daudz skarbākos apstākļos, kā to prasa spēkā esošā likumdošana un sertifikācijas testi, tiek kontrolēta ikviena partija un attīstīti jauni produkti, meklēti vēl labāki risinājumi esošajiem. Jane ir starptautiski atzīts ražotājs, kas pazīstams ar augstas kvalitātes bērnu autosēdeklīšiem, inovācijām un bezkompromisa standartiem. Visi produkti atbilst Eiropā spēkā esošajai likumdošanai ECE 44/04 un/vai ECE R129 iSize regulējumam.

Web Statistics
Pievienots grozam...