Sākums / Jaunumi / Svētki mums, dāvanas jums!
Svētki mums, dāvanas jums! [5.11.2019]
Nu vienreiz ir jāsvin lieli svētki, jo MUKI.LV ir 10 gadi! Un tā kā esam parādā arī sālsmaizes svinības jaunajām veikala telpām Tērbatas ielā 45a, tad esam nolēmuši, ka 9.novembrī būs ballīte. Īsta - ar baloniem, dāvanām un gardumiem.

Patiesībā līksmosim pat drusku ilgāk, jo īstais dzimšanas dienas datums ir 12. novembris. Bet sāksim brīvdienā, tā lai bez steigas un visi tiek :) 

Tātad, sestdien. 9.novembrī, no pulksten 11.00 vērsim durvis veikalam Tērbatas ielā 45a, kur jūs gaidīsim ar cienastu un īpaši līksmu noskaņojumu. Tā kā mūsu bērni ir apmeklējuši Valdorfa bērndārzu, tad esam iemācījušies, ka dzimšanas dienā ne tik daudz ir jāgaida dāvanas no citiem, cik jāmāk pašiem sagādāt prieks saviem ciemiņiem. Tādēļ ikvienam mazam vai lielam pircējam būs dažādas dāvanas no mūsu pārsteigumu groza

Bet otrdien, 12.novembrī, visus ciemiņus cienāsim ar jau par tradīciju kļuvušo mūsu ģimenes pašu gatavoto cepumu torti un izlozēsim vairākas muki.lv dāvanu kartes 20 eiro vērtībā - 10., 20., 30. utt. pircējam piešķirsim dāvanu karti turpmākiem pirkumiem. 

Arī veikalā t/c "Riga Plaza" būs priecīgi pārsteigumi un dāvanas, lai arī atklāšanas svētki tur svinēti jau vasarā, taču 10 gadu ballīti nedrīkst aizmirst arī tur.

Web Statistics
Pievienots grozam...