Sākums / Jaunumi / Tiekamies izstādē "Bērnu pasaule 2014" no 4. līdz 6. aprīlim
Tiekamies izstādē "Bērnu pasaule 2014" no 4. līdz 6. aprīlim [31.3.2014]
Jau ceturto reizi mēs piedalīsimies bērnu preču izstādē un vērienīgajā jampadracī Ķīpsalas izstāžu hallē - "Bērnu pasaule 2014". Vēlies arī tu apmeklēt šo pasākumu? Reģistrējies muki.lv draugu pulkā un laimē ielūgumus!

Starp visiem jaunajiem lietotājiem, kas būs reģistrējušies no šodienas līdz pat ceturtdienas vakaram, izlozēsim 3 bezmaksas ielūgumus uz izstādi.

Kādēļ ir vērts reģistrēties? Ne vien tamdēļ, lai laimētu. Reģistrēti lietotāji arī krāj pie mums pirkumus un ar laiku saņem atlaides - jau pie kopējās summas 40 eur sasniegts pirmais atlaižu solis, kas pamazām var tikt izaudzēts pat līdz 10%. Vēl reģistrētie lietotāji ērtāk veic pirkumus internetā, kā arī var veidot savu pirkumu Gribamlisti, ko var apskatīt uz vietas veikalā, lai atcerētos, pēc kā tad nākts, vai var nosūtīt draugiem, radiem, paziņām, kad kārojas kādu dāvanu.

Un tikai reģistrētie lietotāji, kas piekrituši saņemt jaunumus, saņem no mums ik pa laikam labas ziņas. Piemēram uz izstādi reģistrētie lietotāji varēs doties ar atlaižu kuponu un pilnīgu skaidrību, kādas preces turp ņemsim līdz ;)

Nu ko - pārliecināju? :) Tad spiediet šeit un veltiet tam 2 minūtes :)

Web Statistics
Pievienots grozam...