Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Peu Cami brūnas kurpītes

Kods: 80003-027

Zīmols: Camper

Peu apavu sērija šķiet ir viskamperiskākā (ar šādiem apaviņiem kājās Camper mīļotāji pazīs jau pa gabalu) un atpazīstamākā un ir mūsu ģimenes iecienītā, jo tā ir visērtākā un zole ir gluži tik elastīga, līdzena, kā mums tīk, bet kurpju modeļi allaž plati un ērti. Bērniem domātie modeļi, lai arī no skata gluži tādi paši kā pieaugušo versijā, tomēr ir īpaši iz
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
68.00 EUR 75.00 EUR
  • < >
Peu apavu sērija šķiet ir viskamperiskākā (ar šādiem apaviņiem kājās Camper mīļotāji pazīs jau pa gabalu) un atpazīstamākā un ir mūsu ģimenes iecienītā, jo tā ir visērtākā un zole ir gluži tik elastīga, līdzena, kā mums tīk, bet kurpju modeļi allaž plati un ērti. Bērniem domātie modeļi, lai arī no skata gluži tādi paši kā pieaugušo versijā, tomēr ir īpaši izstrādāti bērniem - būs izturīgi un ērti mazajai, augošajai kājiņai. Kā smejies - Camper mājaslapā rakstīts - "vai apavs var apskaut kāju? var - Peu var." Un mēs tam 100% peikrītam :) 

Peu Cami ir oda ērtībai, jo tās ergonomiskā, lokanā zole ir ļoti viegla un izmantota ir īpaša šūšanas tehnoloģija, lai pa perimetru to piešūtu pie apava augšpuses un nebūtu jāizmanto līme, kas to padara vēl ērtāku un izturīgāku, lai ērtais un foršais apavs priecētu jūs pēc iespējas ilgi. 

Tās izgatavotas no īstas ādas, izņemama ādas zolīte un iekšpusīte ir daļēji oderēta ar audumu, daļēji ar ādu.

Baskājiem draudzīgi apavi.
- plāna un lokana zolīte
- plata pirkstu daļa, lai nesaspiestu pēdiņu
- iekšzolīte ar nedaudz polsterētu papēža daļu, izņemama