Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

UV saules cepure ar malām un pagarinātu kaklu (rozā)

Kods: 1433017743

Zīmols: Lässig

Regulējama saules cepure ar UPF80+ aizsardzību bērniem un zīdaiņiem ar platām malām un pagarinātu kakla daļu. Pateicoties UPF  80+ UV aizsardzībai tā lieliski pasargās bērna galvu un jutīgo skalpu no pārkaršanas un apdegšanas saulē. Zīdaiņa plikā galviņa vai nelielais plāno matiņu daudzums nespēj pilnvērtīgi pasargāt galvas ādu no kaitīgajiem saules stariem, tādēļ ir nepiecie&s
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
22.99 EUR
  • < >
Regulējama saules cepure ar UPF80+ aizsardzību bērniem un zīdaiņiem ar platām malām un pagarinātu kakla daļu.

Pateicoties UPF  80+ UV aizsardzībai tā lieliski pasargās bērna galvu un jutīgo skalpu no pārkaršanas un apdegšanas saulē. Zīdaiņa plikā galviņa vai nelielais plāno matiņu daudzums nespēj pilnvērtīgi pasargāt galvas ādu no kaitīgajiem saules stariem, tādēļ ir nepieciešama papildu aizsardzība ilgstošāk atrodoties saulē. Lai cepurīti neaizpūstu vējš vai tā nenozaudētos rotaļājoties, to iespējams arī sasiet zem zodiņa. Saskaņojama ar citiem Splash&Fun kolekcijas pludmales apģērbiem.

Materiāls sastāv no ātri žūstošas ​​mikrošķiedras, tādēļ ar to droši var doties ūdenī un tā pavisam ātri atkal būs sausa. Turklāt šim modelim ir mitrumu aizvadoša oderīte galvas daļā, kas nodrošinās, ka āda zem cepurītes elpo un nesasvīst.

Izmēri:
3-6 mēneši - 43/45 cm
7-18 mēneši - 46/49 cm
19-36 mēneši - 50/51 cm