Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ballistol KIDS pretodu losjons (125 ml)

Kods: 4017777268164

Zīmols: Ballistol

Mēs esam īpaši lepni, ka mums pirmajiem izdevies atgādāt uz Latviju Ballistol KIDS līnijas produktus, kas citādi pieejami tikai Vācijas tirgum :) Jo šo pavisam droši ar visiem sertifikātiem un oficiālajiem testiem drīkstam rekomendēt mazulīšiem no 2 mēnešu vecuma un sievietēm gaidībās.  Es neuzdrošinos apgalvot, ka tas ir vienīgais Latvijā, bet viens
Prece šobrīd nav pieejama
10.69 EUR
  • < >
Mēs esam īpaši lepni, ka mums pirmajiem izdevies atgādāt uz Latviju Ballistol KIDS līnijas produktus, kas citādi pieejami tikai Vācijas tirgum :) Jo šo pavisam droši ar visiem sertifikātiem un oficiālajiem testiem drīkstam rekomendēt mazulīšiem no 2 mēnešu vecuma un sievietēm gaidībās. 

Es neuzdrošinos apgalvot, ka tas ir vienīgais Latvijā, bet viens no ļoti nedaudzajiem noteikti - smērējams pretodu līdzeklis. Tieši tādēļ ražotājs to rekomendē lietot pat no 2 mēnešu vecuma, jo atšķirībā no dažādos formātos izsmidzināmajiem līdzekļiem, ar šo ir pavisam droši, ka tas nekādā gadījumā nenonāks elpceļos un nevar kairināt mazā bērniņa elpošanas orgānus un gļotādas, vai nokļūt acīs. Turklāt līdzeklī ir izņemtas dažas sastāvdaļas, kas ir universālā (jeb lielā brāļa) versijā - tās, kurām ir termoregulējošas funkcijas (t.i. samazina ķermeņa temperatūru), piemēram, mentols. Sastāvā nav spirts un potenciāli alerģiskas vielas, lai cik dabiskas tās nebūtu. Turklāt tas mitrinās mazuļa ādu un būs efektīvs līdz pat 4 h, sargājot mazo no odiem, knišļiem un mušiņām. Lai būtu pavisam droši, ka tas tā ir, tas ir medicīniski testēts Medical Research Company dermatest® institūtā un saņēmis augsto "ļoti labi" novērtējumu. 

Pievēršu uzmanību, ka UV aizsardzības bērnu versijas kremiņam nav un arī darbības laiks ir maķenīt īsāks. 

Iepakojumā losjons 125 ml