Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ēterisko eļļu maisījums ''Emociju enģelītis''

Kods: SM1800

Zīmols: Aromama

Maisījums no sešām ēteriskājām eļļām "Emociju eņģelītis" vienmēr atradīsies tuvumā un ieskaus Jūs smaržīgā drošības apsegā, kad sirdi satricina lielas pārmaiņas vai jauns baiļu un spriedzes posms, nogurums, sajauktas sajūtas, nemierīgs miegs. Rūpīgi izvēlētu ēterisko eļļu maigais, patīkamais aromāts nomierina un palīdz atslābināties. "Emociju eņģelītis" ir piemēr
Prece šobrīd nav pieejama
9.99 EUR
  • < >

Maisījums no sešām ēteriskājām eļļām "Emociju eņģelītis" vienmēr atradīsies tuvumā un ieskaus Jūs smaržīgā drošības apsegā, kad sirdi satricina lielas pārmaiņas vai jauns baiļu un spriedzes posms, nogurums, sajauktas sajūtas, nemierīgs miegs. Rūpīgi izvēlētu ēterisko eļļu maigais, patīkamais aromāts nomierina un palīdz atslābināties.

"Emociju eņģelītis" ir piemērots zīdaiņiem no dzimšanas un visai ģimenei, kā arī īpaši jutīgiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem. Nav piemērots grūtniecēm.

Tilpums: 5 ml

Lietošanas norādījumi:

Ēterisko eļļu maisījums "Emociju eņģelītis", galvenokārt, ir paredzēts bērniem, uzpilinot uz drēbēm (plecu joslā) un kā sargeņģelis, kas aizsargā mazo sirsniņu no spriedzes un satraukuma, kad rodas pirmie nopietnie pārdzīvojumi: atdalīšanās no vecākiem vai drošās mājas vides un sākšana darboties jaunā kolektīvā ar nepazīstamiem bērniem. Uzpiliniet pilienu maisījuma uz virsdrēbēm (plecu joslā), šalli vai mīkstu rotaļlietu, kas ir kopā ar bērnu visu dienu. Ēteriskā eļļa iztvaiko no ķermeņa karstuma, izplatot aromātu un burvestības.

Pašiem mazākajiem uzsēdiniet pilienu eņģelīša uz ratiņiem, automašīnas sēdekļa auduma daļas, šūpuļtīkla vai uz piekārtās rotaļlietas.

"Emociju eņģelītis" ir piemērots zīdaiņiem no dzimšanas un visai ģimenei, kā arī īpaši jutīgiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem. Nav piemērots grūtniecēm.

Maisījumu var izmantot arī iztvaicēšanai ēteriskās eļļas difūzerī.

Šis maisījums neatstāj traipus un neizbalē auduma krāsas. Aromāts ir ļoti maigs un patīkams, tāpēc nekairina pat visjutīgākos elpceļus.