Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Citronzāles ēteriskā eļļa

Kods: SM2601

Zīmols: Aromama

Ar raksturu un intensīvu citrusu aromātu, citronzāle, kura cēlusies Āzijā, nekad nepaliks nepamanīta. To iemīl gan bērni, gan pieaugušie. Ēteriskā eļļa, kura ir ekstrahēta no lapām, ir labi zināma aromterapijā kā gaisu attīroša eļļa. Auglīgā smarža acumirklī tonizē, dod enerģiju un uzlabo garastāvokli! Citronzāles eļļu plaši izmanto kosmētikā, parfimērijā un sadzīves ķīmiskajā
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
5.49 EUR
  • < >

Ar raksturu un intensīvu citrusu aromātu, citronzāle, kura cēlusies Āzijā, nekad nepaliks nepamanīta. To iemīl gan bērni, gan pieaugušie. Ēteriskā eļļa, kura ir ekstrahēta no lapām, ir labi zināma aromterapijā kā gaisu attīroša eļļa. Auglīgā smarža acumirklī tonizē, dod enerģiju un uzlabo garastāvokli! Citronzāles eļļu plaši izmanto kosmētikā, parfimērijā un sadzīves ķīmiskajā rūpniecībā.Citronzāles ēterisko eļļu var droši lietot bērniem no 6 mēnešu vecuma. Ir droša grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā. STINGRI IESAKĀM NELIETOT EĻĻU UZ ĀDAS!

Tilpums:5 ml 

 

Uzmanību! Citronzāles ēteriskā eļļa kairina ādu, to reti izmanto ķermeņa kopšanas līdzekļos.

Tā izcili saskan kombinācijās ar citām ēteriskām eļļām, piemēram, ar tējas kokaradiālā vai staigeriana tipa eikalipta, rozmarīnalavandascitronagreipfrūta un piparmētras.

Citronzāles ēterisko eļļu var droši lietot bērniem no 6 mēnešu vecuma. Ir droša grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā. STINGRI IESAKĀM NELIETOT EĻĻU UZ ĀDAS!

Lietošanas norādījumi:

• Lietojiet to difūzerī! Tas palīdzēs attīrīt gaisu no baktērijām un vīrusiem un piepildīs māju ar brīnišķīgu aromātu. Dienas laikā difūzerī iepiliniet 6 – 8 pilienus ēteriskās eļļas. Iesakām to nelietot nakts laikā.

• Izmēģiniet dažādas ēterisko eļļu sinerģijas, piemēram:

“Enerģizējošs maisījums” - 4 pilieni citronzāles + 4 pilieni piparmētras ēteriskās eļļas;

Maisījums “Vīrusu uzveicējs” - 2 pilieni tējas koka + 2 pilieni radiālā eikalipta + 4 pilieni citronzāles ēteriskās eļļas;

Maisījums “Mājas svaigums” - 2 pilieni rozmarīna + 2 pilieni piparmētras + 2 pilieni citronzāles ēteriskās eļļas.

• Izgatavojiet paši savu izsmidzināmo ar lielisku aromātu: tumšā stikla pudelē ielejiet 100ml ūdens, iepiliniet 50 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas, uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli. Izsmidziniet, kad nepieciešams!

• Izgatavojiet populāro aromáma izsmidzināmo ''Slimību ārā, veselību iekšā!"! Tumšā stikla pudelē ielejiet 100ml ūdens, iepiliniet 25 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas, 10 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas un 10 pilienus radiālā eikalipta ēteriskās eļļas. Uzskrūvējiet korķīti un enerģiski sakratiet pudeli. Izsmidziniet vairākas reizes dienā.

• Ienesiet savā mājā unikālu aromātu un papildu tīrību! Pievienojiet 10 pilienus ūdens spainī, iemērciet tajā drānu vai grīdas lupatu un notīriet ar to mēbeļu virsmas un izmazgājiet grīdas. Citronzāles ēteriskā eļļa neļaus izplatīties infekcijai un augt baktērijām un radīs mājās tīkamu aromātu.

• Izgatavojiet paši savas ziepes! Pievienojiet 20 pilienus citronzāles ēteriskās eļļas 200ml šķidrajām ziepēm bez smaržas, labi sakratiet un izbaudiet!

• Citronzāles eļļa perfekti nomaskē ķermeņa smaržu, tas efektīvi atvaira odus, ērces un citus insektus. Tā kā tīra citronzāles ēteriskā eļļa nav derīga lietošanai tieši un ādas, iesakām izgatavot savu izsmidzināmo, kurš der lieliski, lai atbaidītu traucējošos odus!

Mūsu izsmidzināmā līdzekļa uz ūdens bāzes ''Dūciet prom!'' recepte: pievienojiet 30 pilienus citronzāles, 15 pilienus tējas koka, 20 pilienus radiālā eikalipta 50ml pudelē, piepildiet pudeli ar ūdeni, uzskrūvējiet korķīti un lietojiet, kad nepieciešams! Katru reizi pirms lietošanas sakratiet! Izsmidziniet to uz ādas, drēbēm ik pēc pāris stundām. Vējainā laikā izsmidziniet tik bieži, cik vēlaties. Tas ir derīgs lietošanai no 10 mēnešu vecuma un visai ģimenei!

• Izmēģiniet neatkārtojamo apģērbu mīkstinātāju! Sajauciet 1 litru ūdens ar 50ml balto galda etiķi ar 40 pilieniem citronzāles ēteriskās eļļas. Pievienojiet 50ml apģērbu mīkstinātāja tam paredzētajā veļas mašīnas nodalījumā. Ar šo daudzumu pietiks 20 mazgāšanas reizēm. Rezultāts Jūs pārsteigs!

• Ja Jūsu apavi nepatīkami ož, uzpiliniet pāris pilienus ēteriskās eļļas tieši uz apavu iekšējās zoles.

• Lai atvairītu mājas insektus un parazītus, uzpiliniet citronzāles ēterisko eļļu uz kokvilnas spilventiņa, novietojiet mājas iekštelpās, cik daudz vietās Jūs vēlaties – atvilktnēs, garderobē, skapjos.

‼️Citronzāli reti lieto ādas kopšanā un kosmētikā, jo tā ļoti kairina ādu. Neatkarīgi no tā, kā šī ēteriskā eļļa smaržo, mēs NEIESAKĀM to lietot uz ādas vai pilināt uz drēbēm. Citronzāle ne tikai kairina ādu, bet arī atstāj dzeltenus traipus uz drēbēm! Ja vēlaties aromātu līdzīgu citronzālei, izvēlieties japāņu lauru - šī eļļa neatstāj traipus un ir daudz maigāka nekā citronzāle‼ ️