Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Lielais flīsa ratu maiss (gaišāk pelēks)

Zīmols: Eisbarchen

Šie ir lielie ratu maisi, garumā 90 cm, tātad derēs bērnam līdz aptuveni pusotram diviem gadiem. Ārpuse veidota no stingra tehno-neilona auduma un pasargās no lietus un mitruma, savukārt iekšpuse oderēta ar patīkamu flīsu. Maiss ir polsterēts ar kārtīgu siltinājumu, tā ka tajā noteikti būs silti visu ziemu. Maisa aizmugurējā daļā ir iestrādāts neslīdīgs materiāls, mugurpusē ir 6 cau
Prece šobrīd nav pieejama
39.99 EUR
  • < >
Šie ir lielie ratu maisi, garumā 90 cm, tātad derēs bērnam līdz aptuveni pusotram diviem gadiem.

Ārpuse veidota no stingra tehno-neilona auduma un pasargās no lietus un mitruma, savukārt iekšpuse oderēta ar patīkamu flīsu. Maiss ir polsterēts ar kārtīgu siltinājumu, tā ka tajā noteikti būs silti visu ziemu. Maisa aizmugurējā daļā ir iestrādāts neslīdīgs materiāls, mugurpusē ir 6 caurumi drošības jostiņām, lai bērnu varētu droši piesprādzēt gan ratiņos, gan autokrēslā. Vīles apstrādātas ar atstarojošu lentu, lai pastaigās tumsā mazuli varētu labi saredzēt autobraucēji.

Īpaši pārdomāta maisa konstrukcija - pēdiņu daļā arī iekšpusē ir neilons, lai ieceļot lielāku braucēju maisā ar visiem apaviem, netiktu sasmērēts maiss no iekšpuses un tas būtu viegli kopjams. Apakšā ir arī atsevišķi rāvējslēdži, lai tos varētu atvērt un zābaciņus atstāt laukā. Forši, vai ne?
Turklāt pateicoties 3 rāvējslēdžu konstrukcijai maisu iespējams pilnībā atvērt un pārvērst ērtā rotaļu paklājiņā vai sedziņā. 

Drīkst mazgāt 30C