Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

BeCool Zeus Plus (40-125cm)

Kods: B7021

Zīmols: Be Cool

Jaunais BeCool Zeus Plus ir pēc R-129 regulējuma iSize sertificēts sēdeklītis un no sava radinieka Zeus (bez Plus) atšķiras ar to, ka tam ir neliels elektronisks displejs, kas parāda, ka sēdeklītis ideāli pareizi ielikts, kā arī tam papildu sānu aizsardzībai ir SPS (Side Protection System) sistēma, kas novirza trieciena spēku, ja sadursme ir no sāniem. Vēl viena maza, bet eleganta fīča - Pl
Prece šobrīd nav pieejama
479.00 EUR
  • < >
Jaunais BeCool Zeus Plus ir pēc R-129 regulējuma iSize sertificēts sēdeklītis un no sava radinieka Zeus (bez Plus) atšķiras ar to, ka tam ir neliels elektronisks displejs, kas parāda, ka sēdeklītis ideāli pareizi ielikts, kā arī tam papildu sānu aizsardzībai ir SPS (Side Protection System) sistēma, kas novirza trieciena spēku, ja sadursme ir no sāniem. Vēl viena maza, bet eleganta fīča - Plus modeļim sēdeklīša apdarē izmantot eco ādas detaļas.
Citādi tas ir līdzīgs Zeus sēdeklīti. Tas ļauj tajā pārvadāt bērnu no 40 cm līdz 125 cm augumam jeb no dzimšanas līdz aptuveni 6-8 gadu vecumam (parasti 125 cm pēc vecā standarta tika pielīdzināti 25 kg). Tas ir ļoti viegli uzstādāms krēsliņš ar Isofix stiprinājumu un atbalsta kāju. Līdz 105 cm paredzēts bērna pārvadāšanai ar skatu pretēji braukšanas virzienam (visdrošāk) un sprādzējot ar 5punktu drošības jostiņām. Bet vēlāk bērns var braukt ar skatu braukšanas virzienā un sprādzēties arī ar lielo 3punktu automašīnas drošības jostu. Krēsliņš ir rotējošs par 360 grādiem, līdz ar to atvieglo bērna iecelšanu tajā un pareizu piesprādzēšanu, jo ērti pagriežams pret automašīnas durvīm.

Lietošanas iespējas:
- 40 - 105 cm atmuguriski, stiprināms ar Isofix, bērns sprādzējas ar 5punktu drošības jostām
- 76 - 105 cm ar skatu braukšanas virzienā, stiprināms ar Isofix, bērns sprādzējas ar 5punktu drošības jostu
- 105 - 125 cm ar skatu braukšanas virzienā, stiprināms ar Isofix, bērns sprādzējas ar automašīnas 3punktu jostu.
  • 360 grādu rotācija
  • Papildu drošībai trešais atbalsta punkts - atbalsta kāja
  • Krēsliņam ir SPS sānu aizsardzības sistēma
  • Komplektā ērti polsterīši jaundzimušajam.
  • Vairākas slīpuma regulēšanas pozīcijas
  • Vairākas galvas balsta pozīcijas - sēdeklītis aug līdzi bērnam
  • Noņemams un mazgājams pārvalks
  • Īpašas eco ādas detaļas pievilcīgākam dizainam
Sēdeklīša svars: 16.3 kg
Izgatavots Spānijā