Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Koka bumbiņas uz gumijas aukliņas (pasteļi) (08136)

Kods: GR08136

Zīmols: Grimms

Šī rotaļlieta būs brīnišķīgs pirkstiņu knibināmais jau pavisam mazam bērniņam, vien dažus mēnešus vecam. Paaugoties un rociņām kļūstot varošākām, arī nodarbes ar šo būs vairāk. Bet kad mazais pavisam izaudzis no bēbīšvecuma, atliek vien gumiju pārgriezt un mazās koka lodītes var vērt uz aukliņas un attīstīt abu roku koordināciju jau pavisam citā līmenī. Br
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
15.99 EUR
  • < >
Šī rotaļlieta būs brīnišķīgs pirkstiņu knibināmais jau pavisam mazam bērniņam, vien dažus mēnešus vecam. Paaugoties un rociņām kļūstot varošākām, arī nodarbes ar šo būs vairāk. Bet kad mazais pavisam izaudzis no bēbīšvecuma, atliek vien gumiju pārgriezt un mazās koka lodītes var vērt uz aukliņas un attīstīt abu roku koordināciju jau pavisam citā līmenī. Brīnišķīga rotaļlieta ilgam laikam!

Materiāls: alkšņa un kļavas koks, augu bāzes eļļa, bez toksiskām vielām.
Izmērs: diametrs 11 cm
Vecums: 0+
Koka lodītes varavīksnes krāsās uz gumijas auklas.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.