Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Velkamā jahta ar 4 koka vīriņiem (09315)

Kods: GR09315

Zīmols: Grimms

Kad mazulis iemācās staigāt, ir laiks velkamajai rotaļlietai. Šī Grimms jahta ir jauka ar to, ka tā lieto noderēs arī lielākā vecumā un mazie koka vīriņi ir brīnišķīgi savietojami ar daudzām citām šī ražotāja (un ne tikai šī) koka rotaļlietām. Kas var būt foršāk kā buru laiva ar pilnu apkalpi uz klāja :)  Jahta ir izgatavota no liepas koka un ir 18 cm gara,
Prece šobrīd nav pieejama
37.99 EUR
  • < >
Kad mazulis iemācās staigāt, ir laiks velkamajai rotaļlietai. Šī Grimms jahta ir jauka ar to, ka tā lieto noderēs arī lielākā vecumā un mazie koka vīriņi ir brīnišķīgi savietojami ar daudzām citām šī ražotāja (un ne tikai šī) koka rotaļlietām. Kas var būt foršāk kā buru laiva ar pilnu apkalpi uz klāja :) 

Jahta ir izgatavota no liepas koka un ir 18 cm gara, 22 cm augsta un 6,5 cm plata. Bura iestiprināma pašrocīgi ar nelielu āmurīti. Pēc izmirkšanas ūdenī laivu jāizžāvē saudzīgi, lai strauji žūstot tā nesaplaisātu.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.