Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mad Mattr ar formas veidošanas šļircītēm

Kods: 2EXB220

Zīmols: Mad Mattr

Tiklīdz būsi paņēmis rokās Mad Mattr gudro plastilīnu, tā negribēsi likt to nost! Šajā komplektā papildus veidošanas masai atradīsiet arī divas šļircītes, ar kurām veidot dažādu formu gabaliņus - grieziet tos ripiņās un veidojiet mozaīku, dekorējiet savus veidojumus vai vienkārši priecājieties par procesu :) Jo to var ne vien būvēt, veidot, ripināt, rullēt, izstiept gar
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
9.99 EUR
  • < >
Tiklīdz būsi paņēmis rokās Mad Mattr gudro plastilīnu, tā negribēsi likt to nost! Šajā komplektā papildus veidošanas masai atradīsiet arī divas šļircītes, ar kurām veidot dažādu formu gabaliņus - grieziet tos ripiņās un veidojiet mozaīku, dekorējiet savus veidojumus vai vienkārši priecājieties par procesu :) Jo to var ne vien būvēt, veidot, ripināt, rullēt, izstiept garu gaaaruuuuu un skatīties, kā tas lēnām plūst no rokas rokā, bet darīt vēl visu ko, kas vien ienāk radošā bērna prātā :)
Lieliska rotaļlieta, kas attīsta ne tikai pirkstu sīko muskulatūru, bet arī krāsu izpratni, formas un, protams, der arī prāta nomierināšanai! Turklāt ļaus celt, plānot un meklēt risinājumus. 
Nesatur glutēnu, toksīnus, kazeīnus un ir īpaši radīts, lai tas nekad neizžūtu. 
Komplektā: 57 g gudrā plastalīna un 2 šļircītes.