Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mad Mattr komplekts ar klucīšu veidotāju

Kods: QBP220

Zīmols: Mad Mattr

Tiklīdz būsi paņēmis rokās Mad Mattr gudro plastilīnu, tā negribēsi likt to nost! Šajā komplektā turklāt nāk arī lego klucīšu veidotājs, ar kuru var izveidot vairāk kā 50 lego kubiņus, kas pilnībā sader ar lego klasiskajā izmērā forma. Nu to var ne vien veidot, ripināt, rullēt, izstiept garu gaaaruuuuu un skatīties, kā tas lēnām plūst no rokas rokā!... bet arī būvēt kopā ar klasisko
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
18.99 EUR
  • < >
Tiklīdz būsi paņēmis rokās Mad Mattr gudro plastilīnu, tā negribēsi likt to nost! Šajā komplektā turklāt nāk arī lego klucīšu veidotājs, ar kuru var izveidot vairāk kā 50 lego kubiņus, kas pilnībā sader ar lego klasiskajā izmērā forma. Nu to var ne vien veidot, ripināt, rullēt, izstiept garu gaaaruuuuu un skatīties, kā tas lēnām plūst no rokas rokā!... bet arī būvēt kopā ar klasisko lego konstruktoru, lai top daudzveidīgi risinājumi :)
Lieliska rotaļlieta, kas attīsta ne tikai pirkstu sīko muskulatūru, bet arī krāsu izpratni, formas un, protams, der arī prāta nomierināšanai! Turklāt ļaus celt, plānot un meklēt risinājumus. 
Nesatur glutēnu, toksīnus, kazeīnus un ir īpaši radīts, lai tas nekad neizžūtu. 
Komplektā ietilpst formiņa klucīšu veidošanai, Mad Mattr masa 283 g.