Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Earth Paint minerālu krāsas kastē

Komplektā ietilpst 6 iepakojumi ar dabā sastopamām krāsām: sarkana, oranža, dzeltena, zaļa, zila un brūna. Šī ir ne tikai ekonomiska, bet arī videi draudzīga krāsa, kuras sastāvā ir tikai dabiskas sastāvdaļas. Krāsa ir ar piesātinātiem pigmentiem, ātri žūstoša un viegli nomazgājama no rokām vai apģērba.Krāsa ir brīva no GMO un glutēna. To var izmantot arī cilvēki ar jūtīgu ādu kā pi
Prece šobrīd nav pieejama
39.99 EUR
  • < >

Komplektā ietilpst 6 iepakojumi ar dabā sastopamām krāsām: sarkana, oranža, dzeltena, zaļa, zila un brūna.

Šī ir ne tikai ekonomiska, bet arī videi draudzīga krāsa, kuras sastāvā ir tikai dabiskas sastāvdaļas. Krāsa ir ar piesātinātiem pigmentiem, ātri žūstoša un viegli nomazgājama no rokām vai apģērba.Krāsa ir brīva no GMO un glutēna. To var izmantot arī cilvēki ar jūtīgu ādu kā pirkstiņkrāsas vai pat sejas krāsu. Tai pat laikā šī ir profesionālas kvalitātes krāsa, kuru var izmantot akvareļos, gleznošanai uz papīra, akmens, stikla, auduma un citiem materiāliem, tomēr jāņem vērā ka krāsa nav ūdensizturīga.

Sastāvs: Minerālu pigments, organiskā kukurūzas ciete un dabīgāk koka sula.
Lietošana: Sajauc ar ūdeni 1:1, radot krēmīgu konsistenci. Pievienojot papildus ūdeni, krāsa būs šķidrāka (līdzīgi kā ūdenskrāsas). Slēgtā traukā sajauktās krāsas var glabāt pat vairākas nedēļas. Iesakām krāsas nejaukt uzreiz visu daudzumu, bet tikai tik, cik nepieciešams.

 Kopējais krāsu tilpums - ~3 l. Krāsas ir viegli nomazgājamas.