Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Formu šķirošanas manta - auto

Kods: MD15180

Zīmols: Melissa & Doug

Šī izturīgā safari kravas automašīna ir gatava doties ceļā un izglābt dzīvniekus! Krokodilam, zebrai, degunradzim, žirafei, zilonim, nīlzirgam un lauvai - visiem atradīsies sava vieta auto. Kravas automašīnai vidus ir tukšs, tur brauc zvēriņi, bet kad tie vēlas tikt laukā jumts ir arī noņemams un pa sānos izgrieztajiem caurumiem iemestie dzīvnieciņi ir arī viegli dabūja
Prece šobrīd nav pieejama
28.99 EUR
  • < >
Šī izturīgā safari kravas automašīna ir gatava doties ceļā un izglābt dzīvniekus! Krokodilam, zebrai, degunradzim, žirafei, zilonim, nīlzirgam un lauvai - visiem atradīsies sava vieta auto.
Kravas automašīnai vidus ir tukšs, tur brauc zvēriņi, bet kad tie vēlas tikt laukā jumts ir arī noņemams un pa sānos izgrieztajiem caurumiem iemestie dzīvnieciņi ir arī viegli dabūjami ārā.
 
Komplektā ietilpst kravas automašīna ar slīdošām aizmugurējām durvīm, 2 koka cilvēciņi, 7 koka dzīvnieciņi.
Šī rotaļlieta palīdzēs attīstīt sīko motoriku, roku-acu koordināciju, mācēt atpazīt dažādus dzīvnieciņus un tiem atbilstošos siluetus. Tāpat rotaļlieta lieliski derēs lomu spēlēm - ļaut vaļu fantāzijai un tas kļūst par īstu safari auto, kurā vest savvaļas dzīvniekus.

Izmērs: 26 cm x  17 cm x 11 cm