Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Coconuts"

Zīmols: Brain games

"Coconuts" ir unikāla veiklību izaicinoša spēle, kurā spēlētāji izmanto mērkaķi kā katapultu, lai trāpītu ar kokosriekstiem glāzītēs. Spēlē "Coconuts" spēlētāji šauj kokosriekstus glāzītēs, kas atrodas spēles laukuma vidū. Kad trāpi glāzītē, vari to uzlikt uz sava spēlētāja laukuma. Ja trāpi glāzītē, kas ir uz kāda cita spēlētāja laukuma, tev tā jāpārvieto uz sav
Prece šobrīd nav pieejama
19.99 EUR
  • < >

"Coconuts" ir unikāla veiklību izaicinoša spēle, kurā spēlētāji izmanto mērkaķi kā katapultu, lai trāpītu ar kokosriekstiem glāzītēs.

Spēlē "Coconuts" spēlētāji šauj kokosriekstus glāzītēs, kas atrodas spēles laukuma vidū. Kad trāpi glāzītē, vari to uzlikt uz sava spēlētāja laukuma. Ja trāpi glāzītē, kas ir uz kāda cita spēlētāja laukuma, tev tā jāpārvieto uz savu laukumu. Uzvar tas spēlētājs, kurš pirmais nokomplektē sešu glāzīšu piramīdu uz sava spēlētāja laukuma!

Spēles mērķis ir savākt pēc iespējas vairāk glāzīšu. Savā gājienā spēlētājs paņem vienu no saviem kokosriekstiem, ieliek to mērkaķī-katapultā un šauj, cenšoties kokosriekstu trāpīt kādā no glāzītēm, kas atrodas laukuma vidū vai pie citiem spēlētājiem. Ja tas izdodas, spēlētājs šo glāzīti paņem un novieto sev priekšā. Tiklīdz spēlētājiem kokosrieksti beidzas, arī spēle beidzas, un uzvar spēlētājs, kuram ir visvairāk glāzīšu.

Vecums: no 6 g.

Ilgums: 20 min

Spēlētāju skaits: 2 - 4

Noteikumu valoda: LV, RU, LT, EE