Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Cortex Challenge"

Zīmols: Brain games

"Cortex Challenge" ir spēle, kas pārbaudīs spēlētāja domāšanu, atmiņu un ātrumu. Izmantojiet savu prāta spēku, sacenšoties ar pārējiem spēlētājiem un pildot astoņus dažādus uzdevumus, kas iekļauj dedukciju, attēlu atrašanu, koordināciju, labirintus un daudz ko citu! Tikpat labi, cik silta tēja pēc aukstas dienas ārā sasilda kājas, tik efektīvi spēle “Cortex Cha
Prece šobrīd nav pieejama
15.99 EUR
  • < >

"Cortex Challenge" ir spēle, kas pārbaudīs spēlētāja domāšanu, atmiņu un ātrumu. Izmantojiet savu prāta spēku, sacenšoties ar pārējiem spēlētājiem un pildot astoņus dažādus uzdevumus, kas iekļauj dedukciju, attēlu atrašanu, koordināciju, labirintus un daudz ko citu! Tikpat labi, cik silta tēja pēc aukstas dienas ārā sasilda kājas, tik efektīvi spēle “Cortex Challenge” pacels spēlētāja prāta temperatūru.

Visi spēlētāji sacenšas viens pret otru, izpildot astoņus dažādus uzdevumus, kas katrs liek strādāt smadzenēm katrs savā veidā. Pirmais spēlētājs, kurš iegūst četrus smadzeņu puzles gabaliņus un pabeidz savu puzli, spēlē uzvar.

Spēle ir piemērota spēlētājiem no 8 gadu vecuma, bet būs pietiekami izaicinoša kā jaunākiem, tā arī pieredzējušākiem galda spēļu cienītājiem.

Vecums: no 8 g.

Ilgums: 15 min

Spēlētāju skaits: 2–6

Noteikumu valoda: LV, LT, EE.