Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Navigator Limited Edition "Social Butterfly"

Kods: LTD055

Zīmols: Babiators

Šīs ir ierobežotas kolekcijas saulesbrilles ar apdrukātu kājiņu dizainu - kādā krāsā bija tavs šīs vasaras pirmais taurenītis? Babiators saulesbrilles ir: - drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dar
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
23.99 EUR 29.99 EUR
  • < >
Šīs ir ierobežotas kolekcijas saulesbrilles ar apdrukātu kājiņu dizainu - kādā krāsā bija tavs šīs vasaras pirmais taurenītis?

Babiators saulesbrilles ir:
drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. Ja jums šķiet, ka saprotat, ko mēs ar to domājam, paskatieties šo video - vai tas bija tas, ko iedomājāties? :)  TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt , vietā varēsiet saņemt jaunu  acenīšu pāri, jums vien jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja nodrošinātā garantijas programmā, kas nodrošinās jums jaunas brillītes gadījumā, ja jūsējas salūztu vai pazust.
stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs brillītes pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai.