Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Skolas somas komplekts "Piedzīvojums" (5 daļīgs)

Kods: 1205001462

Zīmols: Lässig

Pilnībā aprīkots un pārdomāts skolas somas komplekts, kurā ietilpst - mugursoma, sporta maisiņš, kaklā pakarināms maciņš, penāļa maciņš un penālis ar firmas Staedtler produktiem. Mugursoma ir ar stabilu, stingru, ūdensnecaurlaidīgu pamatni. Visi produkti ir funkcionāli un izgatavoti no ūdens atgrūdoša ārējā materiāla.  Somu var ļoti viegli atvērt ar 
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
209.99 EUR
  • < >
Pilnībā aprīkots un pārdomāts skolas somas komplekts, kurā ietilpst - mugursoma, sporta maisiņš, kaklā pakarināms maciņš, penāļa maciņš un penālis ar firmas Staedtler produktiem.
Mugursoma ir ar stabilu, stingru, ūdensnecaurlaidīgu pamatni. Visi produkti ir funkcionāli un izgatavoti no ūdens atgrūdoša ārējā materiāla. 
Somu var ļoti viegli atvērt ar klikšķa aizdari un tā automātiski aizveras ar magnētu. Labi polsterētā muguras daļa ar regulējamu augstumu un polsterētās un izturīgās lences nodrošina ērtu un mugurai draudzīgu pārnēsāšanu. Mugursomas lences ir individuāli regulējamas, un tās var nostiprināt, izmantojot papildu krūšu siksnu. Ir arī vēl viena, noņemama siksna gurnu augstumā, lai sniegtu papildu atvieglojumu mugurai un labāk sadalītu skolas somas svaru.
Skolas somas iekšpuse ir ļoti ietilpīga un ļauj kārtīgi uzglabāt skolas piederumus. Arī iekšpuses atvērumu var pievilkt un samazināt, izmantojot aukliņu, padarot skolas somu kopumā šaurāku. Papildu priekšējais nodalījums ir ideāli piemērots, piemēram, uzkodu uzglabāšanai. Vienā no sāna kabatām ir integrēta lietus plēve, kas pārvelkama pār visu somu. 
Atstarotāji skolas somas priekšpusē un sānos nodrošina drošību ceļā uz skolu . Tas nozīmē, ka bērns ir labāk pamanāms sliktas redzamības apstākļos, krēslā un tumsā. 
Komplektā papildus ir 3 vairākkārt lietojamas tekstila uzlīmes, lai varētu savu somu presonalizēt. 

Soma varētu būt piemērota no 1 līdz 4 klasei.

5-daļīgs skolas somu komplekts (1,584 kg) - skolas soma: 1,3 kg
- 3 tekstila uzlīmes
- viegla un stabila
- viegli aizdare ar klikšķi
- elpojošs, ērts muguras polsterējums
- regulējama augstuma muguras daļa
- augsta stabilitāte
- pastiprināta, ūdensnecaurlaidīga pamatne
- elpojoša, polsterētas gurnu un krūšu siksnas
- gurnu josta noņemama
- lielas ārējās kabatas (dzeramā pudelēm)
- atstarotāji
- integrēts lietus pārsegs
- pārbaudīts uz kaitīgām vielām
- penālis ar firmas Staedtler produktiem