Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Babiators

I'm awesome! Tā rakstīts uz kājiņas saules brillēm. Tādām, kādas izvēlamies saviem bērniem. Drošas, stilīgas un izturīgas - Babiators. Lai arī Latvijā saulaino dienu nav tik daudz un saules intensitātes ir salīdzinoši zema, kvalitatīvas saules brilles, mūsuprāt, bērnam tomēr ir vajadzīgas. Pētījumos secināts, ka bērna acīm ir zemāka dabiskā aizsargspēja pret UV starojumu un par spīti tam tieši bērns pavada saulē apmēram trīs reizes vairāk laika kā pieaugušie, bet acis ir pasargātas vājāk kā lielam cilvēkam. Tātad par kvalitatīvām saulesbrillēm jādomā nopietni! Turklāt ikviens bērns agri vai vēlu dodas kādā ceļojumā, kur saules ir vairāk un tā ir spožāka kā Latvijā - vai tas būtu uz kādu siltzemju kūrortu, vai vecākiem līdzi paslēpot/pasnovot. Tās ir valstis, kur saules brilles ir ne vien stilīgs aksesuārs, bet obligāta lieta mazulim, sevišķi, ja actiņas nav pieradušas pie tādas saules spektrācijas - acis var nopietni ciest, būtiski ietekmējot redzi un veselību. Un tās noteikti ir arī stilīgs aksesuārs un nodrošinās komfortu saulainās dienās, lai spožāka saulīte nespīdētu actiņās un varētu skraidīt un spēlēties bez bēdu. Un pa stilīgo.  Babiators mūs iepriecināja, jo: - ir drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un Lasīt vairāk >
I'm awesome! Tā rakstīts uz kājiņas saules brillēm. Tādām, kādas izvēlamies saviem bērniem. Drošas, stilīgas un izturīgas - Babiators.

Lai arī Latvijā saulaino dienu nav tik daudz un saules intensitātes ir salīdzinoši zema, kvalitatīvas saules brilles, mūsuprāt, bērnam tomēr ir vajadzīgas. Pētījumos secināts, ka bērna acīm ir zemāka dabiskā aizsargspēja pret UV starojumu un par spīti tam tieši bērns pavada saulē apmēram trīs reizes vairāk laika kā pieaugušie, bet acis ir pasargātas vājāk kā lielam cilvēkam. Tātad par kvalitatīvām saulesbrillēm jādomā nopietni!

Turklāt ikviens bērns agri vai vēlu dodas kādā ceļojumā, kur saules ir vairāk un tā ir spožāka kā Latvijā - vai tas būtu uz kādu siltzemju kūrortu, vai vecākiem līdzi paslēpot/pasnovot. Tās ir valstis, kur saules brilles ir ne vien stilīgs aksesuārs, bet obligāta lieta mazulim, sevišķi, ja actiņas nav pieradušas pie tādas saules spektrācijas - acis var nopietni ciest, būtiski ietekmējot redzi un veselību. Un tās noteikti ir arī stilīgs aksesuārs un nodrošinās komfortu saulainās dienās, lai spožāka saulīte nespīdētu actiņās un varētu skraidīt un spēlēties bez bēdu. Un pa stilīgo. 

Babiators mūs iepriecināja, jo:
- ir drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- tās ir izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. Ja jums šķiet, ka saprotat, ko mēs ar to domājam, paskatieties šo video - vai tas bija tas, ko iedomājāties? :)  TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt, apmainīsim tās pret jaunu acenīšu pāri, jums vien jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas garantijas programmā, kas nodrošinās jums jaunas brillītes gadījumā, ja jūsējas salūztu.
- tās ir stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs brillītes pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai. 

Brillītes pieejamas trijos izmēros: 0-2 gadu vecumam un 3-5 gadiņiem, kā arī lielākiem bērniem - 6+ gadi, kas derēs arī pusaudzim. 

Bet ja meklējat ko slapjiem vasaras priekiem, noteikti palūkojieties uz Babiators peldbrillēm - Robins 20 minūšu laikā peldēja kā zivs zem ūdens, kad tika pie šīs peldmaskas, kaut līdz tam baiļojās nirt peldētapmācības nodarbībās divu gadu garumā!

Jaunums - nu pieejamas arī datorbrilles, kas palīdz nofiltrēt kaitīgo starojumu spektru un saudzē actiņas arī ilgāk uzturoties pie ekrāna.
Atlasīti 59 no 59